ستارخان, خیابان باغبان

پلاک 15 ، طبقه چهارم

۳۲۰۱۵ ۶۶۵ ۰۲۱

۹:۳۰ الی ۲۱:۳۰

شنبه تا پنجشنبه

غیر از تعطیلات رسمی

سوزن درمانی خشک و طب سوزنی (Dry Needling)

درای نیدلینگ یک تکنیک و روش جدید درمانی در فیزیوتراپی است که از یک سوزن بسیار نازک و مخصوص جهت مواردی مثل رفع و درمان گرفتگی و اسپاسم عضلات و نقاط ماشه ای(حساس) عضلات ، افزایش گردش خون موضع ، از بین بردن بافت های اسکار ناشی از جراحی و … استفاده میشود

 این روش یکی ازبهترین درمان های بدون جراحی و دارو بوده و در صورت تشخیص صحیح و انجام دقیق آن باعث کاهش دردهای عضلانی – عصبی بیمار میگردد . احتیاج به استراحت ندارد . کبودی ، حس سوزش و درد ناحیه تحت درمان ( بیماران بسیار حساس ) سه روز ادامه داشته باشد . این درمان کم خطر و در گروه درمان های Minimum Aggressive دسته بندی میگردد. 

فیزیوتراپیست آموزش دیده ( مجوز درمان با سوزن خشک طبق قوانین درمان نظام پزشکی و دانشگاه های معتبر ایران و جهان ) و چیره دست با فرو بردن سوزن مخصوص و استریل ( سه الی ده جلسه ) نقاط ماشه ای و حساس را درمان و ترمیم سلول های عضلانی را تسریع می کند . بسیاری از بیماران بعد از جلسه های درمانی و گرفتن نتیجه مطلوب ، درصورت برگشت علایم و یا اسپاسم ودرگیری عضلات نقاط دیگر بدن تمایل به استفاده از این روش را دارند ( از دلایل میتوان به سریع؛ بدون عوارض؛ کم هزینه بودن و … اشاره کرد )

سوزن درمانی سوزن خشک (dry needling)

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت نوبت با ما در ارتباط باشید

۰۹۱۰۹۳۸۸۱۴۶ – ۰۲۱۶۶۵۳۲۰۳۱